Zastępca Głównego Księgowego

2021-06-25 Capricorn S.A. Świebodzice

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 390 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych – miesięcznych i rocznych ( bilans, rzis, cashflow i inne)
  • raportowanie do Zarządu Spółki
  • kontrola pod względem formalno-rachunkowym faktur i innych dokumentów firmy
  • optymalizacja procesów księgowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • znajomość programu FK Comarch ERP XL – jest warunkiem koniecznym
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • bardzo dobra znajomość ustaw, prawa podatkowego
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie atutem
  • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, zadaniowość
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe i świadczenia z ZFŚS
  • przyjazną atmosferę w pracy i owocowe wtorki
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami

Warszawa

Staff Partners

Analysis of finance and budget related data. Preparation of daily/weekly/monthly reports, graphs, charts with outcome of the statistical analysis. Assistance in preparation of presentations for both internal and external audience. General meeting...

Warszawa

mBank S.A.

Interesuje Cię ryzyko kredytowe? Posiadasz doświadczenie analityczne i lubisz pracować modelami statystycznymi? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i jesteś urodzonym liderem? Jeżeli tak to zapraszamy Cię do zespołu zajmującego się...

Łódź

mBank S.A.