Strategy Advisor [rekrutacja online]

2022-04-15 Crowe Poland Warszawa
Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług: księgowych, doradztwa podatkowego i konsultingowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz poprzez pracę na bieżącym portfolio klientów
  • Odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem
  • Wspieranie klientów w wyborze najlepszych strategii i rozwiązań
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Monitorowanie satysfakcji klientów
  • Bieżąca współpraca z zarządem w celu poprawy strategii sprzedaży
  • Praca na wewnętrznym systemie CRM

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług podatkowych, księgowych lub doradczych dla klienta biznesowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i dostarczaniu strategicznych rozwiązań
  • Dobre zrozumienie biznesu i sprzedaży
  • Łatwość tworzenia pozytywnych relacji, pewność siebie, asertywność
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. tłumaczenie zagadnień biznesowych, rozmowy biznesowe, przygotowywanie dokumentów)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą swobodę działania
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę
Nasze biura:

Warszawa

JTI GBS

Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of...

Szczecin

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

Czego możesz się spodziewać? Praca w zespole zajmującym się kontrolą wewnętrzną (ICF) wiąże się z ogromną szansą na rozwój! Jeśli szukasz możliwości zdobywania doświadczenia związanego z różnorodnymi procesami księgowymi, Excel...

Mielec

Silva Sp. z o.o.

Oferujemy: Płatny staż Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru rozliczeń i zakupów Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,...