Starszy referent w Dziale Planowania i Analiz Ekonomicznych w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym

2021-12-15 Śląski Oddział Wojewódzki NFZ Katowice

starszy referent w Dziale Planowania i Analiz Ekonomicznych w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym

Numer ogłoszenia: Katowice/21/72

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia/wymiar etatu: umowa o pracę na zastępstwo/ pełny etat

Termin składania ofert: 21.12.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • opracowywanie analiz ekonomicznych,
  • opracowywanie bieżących i okresowych sprawozdań finansowych,
  • rejestracja wniosków o zamówienie publiczne w zakresie kosztów administracyjnych i inwestycyjnych,
  • rejestracja umów w zakresie kosztów administracyjnych i inwestycyjnych,
  • prowadzenie spraw i korespondencji w programie EZD, w szczególności dotyczącej Funduszu Medycznego.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe)
  • Lata pracy zawodowej: wymagany jest minimum 1 rok stażu pracy

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi programów komputerowych: Word, Excel, PowerPoint,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.),
  • znajomość zagadnień dotyczących działalności Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 305),
  • znajomość zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2021 r, poz. 711 z późn. zm.),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność poprawnego formułowania pism,
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e- mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Kraków

Motorola Solutions Systems Polska

Company Overview Motorola Solutions is there for our customers when everything is on the line. In extreme moments — when a hurricane lands or when a fire breaks out. And in everyday moments — when a package arrives just in time for the holiday...

Warszawa

JTI GBS

Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of...

Warszawa

JTI GBS