Starszy księgowy

2021-12-16 Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Łódź
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/8037
OBOWIĄZKI:

- fakturowanie i księgowanie dokumentów - sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń - współpraca z klientami zewnętrznymi firmy w języku gruzińskim Umowa o pracę na czas określony: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: gruziński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania listy płac oraz przygotowywania przelewów bankowych wynagrodzeń umiejętność fakturowania i księgowania dokumentów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Warszawa

Cloud Best Sp. z o.o.

wczoraj

If you are a person, who: Is tired of being bored and repeatability at your current work and you would like to change something. Is proactive, and is looking for interesting solutions and likes to create new things. Likes a modern working...

Wrocław

Power Media

wczoraj

Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy rozliczanie czasu pracy rozliczowanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji...

Łódź

Minol ZENNER Sp. z.o.o.

wczoraj

Opis stanowiska: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procedur opracowywanie zleceń dla pracowników...