Specjalista ds. wynagrodzeń

2022-05-26 Selgros Cash&Carry Poznań

Poszukujemy osoby do pracy w Centrali firmy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Specjalista ds. wynagrodzeń_Centrala

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich i rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i regulaminów wewnętrznych,
  • weryfikacja danych w systemie kadrowo – płacowym
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, statystyk i raportów,
  • archiwizacja dokumentacji.

Poszukujemy Osób:

  • posiadających doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń,
  • znających zasady rozliczania wynagrodzeń,
  • posiadających biegłą znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
  • potrafiących prowadzić dokumentację płacową,
  • potrafiących obsługiwać komputer (pakiet MS Office, program Płatnik, programy płacowo-kadrowe),
  • starannych, dokładnych, rzetelnych i skrupulatnych,
  • potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • posiadających umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji personalnej.

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Drogi Kandydacie/Kandydatko, skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoja aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że jesteśmy administratorami tych danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas.

Dąbrowa Górnicza

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Odbiór faktur z sekretariatu Weryfikacja i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z zamówieniami i umowami Kontrola poprawności i kompletności dokumentów dotyczących danej faktury Skanowanie i wprowadzanie dokumentów zakupu oraz...

Warszawa

E100 International Trade Sp. z o.o.

Your responsibilities: Initial prospect assessment - project analysis. Market demand assessment for the final product. Building an action plan. Developing an optimal project pipeline to maximize impact and minimize cost. Business project management...

Bydgoszcz

Bank Pocztowy S.A.

Zakres obowiązków: realizacja zleceń finansowych i niefinansowych dotyczących klientów instytucjonalnych, obsługa wniosków i pism otrzymywanych od Klientów Banku, pracowników Banku oraz uprawnionych organów administracji państwowej...