Specjalista ds. płatności i rozrachunków

2021-12-16 ManpowerGroup Sp. z o.o. Wrocław

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SPR/049/KRU

Oferta:

  • Praca na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na okres roku z możliwością przedłużenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover, PZU)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze bankowości i/lub księgowości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zorientowanie na współpracę i budowanie relacji oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Obsługa bieżących płatności oraz kontrolowanie poprawności wykonywanych dziennych zleceń płatniczych
  • Współpraca z bankami w zakresie bankowości elektronicznej
  • Weryfikacja sald rozrachunkowych

Warszawa

Cloud Best Sp. z o.o.

wczoraj

If you are a person, who: Is tired of being bored and repeatability at your current work and you would like to change something. Is proactive, and is looking for interesting solutions and likes to create new things. Likes a modern working...

Wrocław

Power Media

wczoraj

Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy rozliczanie czasu pracy rozliczowanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji...

Łódź

Minol ZENNER Sp. z.o.o.

wczoraj

Opis stanowiska: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procedur opracowywanie zleceń dla pracowników...