Specjalista ds. Księgowości

2021-12-21 Klient portalu Praca.pl Łódź

Ogłoszenie numer: 6148509, z dnia 2021-12-21

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego o kierunku rachunkowość lub finanse
  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • min. 5-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości w spółkach kapitałowych
  • praktycznej umiejętności dekretowania i księgowania zdarzeń gospodarczych za pośrednictwem rachunków bankowych bieżących i kredytowych w walucie polskiej i obcej
  • praktycznej umiejętności przygotowywania i realizacji płatności w walucie polskiej i obcej za pomocą systemów bankowości elektronicznej
  • praktycznej umiejętności analizowania i uzgadniania rozrachunków z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • dobrej znajomości księgowych programów komputerowych – mile widziana znajomość programu CDN XL, CDN Optima
  • biegłej obsługi komputera przy wprowadzaniu dużej ilości dokumentów księgowych pod presją czasu
  • dokładności i staranności przy  wykonywaniu operacji księgowych
  • umiejętności pracy w zespole, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

  • dużą samodzielność
  • zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Warszawa

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Monitorowanie procesów fakturowania i windykacji. Zapewnienie terminowego spływu należności. Negocjacje z klientami i agentami w przypadkach braku płatności. Przygotowywanie raportów finansowych....

Zduńska Wola

Norautron Mechanics sp. z o.o.

Opis stanowiska: weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i magazynowych, wyciągów bankowych, dokumentów PK weryfikacja rejestrów VAT kontrola zgodności sald syntetycznych z kartoteką analityczną obsługa przelewów bankowych...

Warszawa

KPMG

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za udział oraz samodzielne prowadzenie mniej złożonych projektów (pod nadzorem menedżera) z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych i finansowych dla...