Specjalista ds. Kadr i Płac

2021-12-20 AUDITPLUS sp. z o.o. Zakopane

Ogłoszenie numer: 6145020, z dnia 2021-12-20

Kancelaria Podatkowa AUDITPLUS Zakopane zatrudni pracowników.

Grupa AUDITPLUS działa na rynku od blisko 20 lat świadcząc usługi dla średnich i dużych firm z całego kraju. Grupa AUDITPLUS oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, szkoleniowe, atestacyjne i doradcze, w tym również doradztwo podatkowe oraz usługi badania sprawozdań finansowych.

Stawiamy na jakość świadczonych usług – co potwierdza uzyskany w tym roku certyfikat jakości ISO.

Obecnie w związku z rozwojem biura w Zakopanem poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska pracy:

Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane

Nr Ref.: ZAK

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane referencje
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • zatrudnienie w dynamicznym, młodym, kilkunastoosobowym zespole
  • perspektywę rozwoju osobistego w firmie działającej na ogólnopolskim rynku

Kraków

Accenture Sp. z o. o.

Responsibilities: Create and manage repositories of sales contractual obligations Test and review the quality of obligation management process Ensure data accuracy and flawless process execution Communicate with the business counterpart to address...

Środa Śląska

TERMAT Sp. z o.o.

Zadania: Dbałość o poprawny obieg dokumentów, Prowadzenie bieżących kontroli w obszarze materiałowo – surowcowym i produktów gotowych, Weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów magazynowych (PZ,PW, ZW, MM, WZ, RW), zgodnie z...

Do you know foreign languages, but you’re not sure how should you shape your future career? Let us help you! Apply: our recruiters during detailed phone interview will match you to the best fitting positions in Accenture. Here are few options,...