Specjalista ds. cen transferowych (m/k)

2021-03-05 STRABAG BRVZ Sp. z o.o. Pruszków

Strabag jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BRVZ należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  • sporządzanie i terminowe składanie sprawozdań dotyczących transakcji z podmiotami powiązanymi
  • przygotowanie analiz porównawczych (benchmarking)
  • sporządzanie analiz finansowych oraz kalkulacji na potrzeby transakcji wewnątrzgrupowych
  • opracowanie polityki cen transferowych i zasad rozliczeń między podmiotami powiązanymi

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym, w zakresie finansów przedsiębiorstw,
  • min. 1 rok doświadczenia w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych wysokie umiejętności analityczne, wiedza w zakresie analizy finansowej
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie cen transferowych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość programu QTPA Infocredit mile widziana
  • samodzielność i inicjatywa
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu nie open space
  • miejsce parkingowe
  • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.