Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

2022-04-14 InterGest Polska Warszawa, Wilanów

Ogłoszenie numer: 6745467, z dnia 2022-04-14

InterGest Polska należy do globalnej sieci InterGest Worldwide zapewniającej kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa biznesowego, administracyjnego i rozwiązań księgowych oraz kadr i płac w ponad 50 krajach.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Wilanów

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz rejestrowanie wpłat od Klientów
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie i analiza kont oraz zapisów księgowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca/roku, (RMK, lista płac, różnice kursowe)
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, ZUS)
  • Sporządzanie raportów finansowych dla klientów biura
  • Raportowanie GUS, NBP, Intrastat

Wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość MS Excel
  • Wyksztalcenie kierunkowe: średnie lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Współpracę ze stabilnym finansowo partnerem
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń on-line
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nastawienie na długofalową współpracę

Warszawa

Archiwum Główne Akt Dawnych w Warszawie

wczoraj

Warunki pracy - praca biurowa, - praca przy komputerze przekracza 4 godziny dziennie, - praca pod presją terminów, - stres związany z obsługą klientów wewnętrznych i zewnętrznych, - stanowisko zlokalizowane jest na I piętrze...

Kielce

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

wczoraj

w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Uprawnienia: kurs księgowość komputerowa z obsługą programów "Rachmistrz" i "Rewizor" Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe/znajomość pełnej księgowości.

Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

wczoraj

Prowadzenie księgowości komputerowej KPiR, księgi rachunkowe. Sporządzanie dokumentacji PIT, CIT, VAT Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości Wykształcenie: wyższe (w tym...