Praktykant w zespole Tax M&A (fuzje i przejęcia)

2021-03-20 KPMG Warszawa
Warszawa
umowa zlecenie

Czym zajmuje się zespół?

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 147 krajach i zatrudnia ponad 219 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

KPMG International Limited jest prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. KPMG International Limited i podmioty z nią powiązane nie świadczą usług na rzecz klientów.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia blisko 2000 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Twoje zadania:

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w zakresie fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych.

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe i podobne)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w obszarze fuzji i przejęć
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • praktyczna znajomość rachunkowości będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych
  • szansę na zdobycie wiedzy na temat różnych sektorów gospodarki
  • poznanie wysokich standardów pracy
  • udział w ciekawych projektach
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.

Poznań

JTI GBS

(remote work) Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex...

Szczecin

JTI GBS

Kraków

JTI GBS