Księgowy

2021-04-08 Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie Rzeszów
Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Księgowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1206
OBOWIĄZKI:
praca w biurze rachunkowym, prowadzenie księgowości podmiotów gospodarczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: rachunkowość

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Gdańsk

KPMG

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kalkulację wynagrodzeń prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG przygotowywanie raportów, zestawień, deklaracji ZUS, PIT, PFRON wsparcie i weryfikacja pracy Asystentów Oczekujemy minimum 4...

Warszawa

KPMG

Gdańsk

KPMG

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kalkulację wynagrodzeń prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT przygotowywanie raportów, zestawień Oczekujemy minimum 2 lata doświadczenia w pełnej...