Księgowy

2021-03-18 Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Głuchołazy
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Księgowy
Miejsce pracy: Głuchołazy
Numer: StPr/21/0389
OBOWIĄZKI:
wg programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie PROGRAM: RPO WO/PO WERGwarancja zatrudnienia po stażu na min. okres 3 miesiecy w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

Głuchołazy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Szczecin

3SHAPE POLAND SP. Z O.O.

Your responsibilities: Handling incoming payments from customers, Verifying and settling balances with customers, Performing debt collection activities, Handling customer inquiries, Participating in the month end closing process including various...

Stanley Black & Decker® Polska Sp. z o.o.

(temporary contract; 3 months) Opportunities: Impact on the control environment and bottom line Enhance Analytic/Automation skills Participate in special projects Work with diverse teams across a global Company Responsibilities: Assist team with...