Księgowy

2021-08-20 Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi Złotoryja
Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Księgowy
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/21/0497
OBOWIĄZKI:

praca biurowa, praca na programach księgowo-podatkowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Wrocław

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków Budżetowanie i kontroling Analizy finansowe Przygotowywanie Business planów i moving planów Nadzór nad inwestycjami Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu (rachunkowość zarządcza) Księgowanie środków...

Warszawa

Centrum Informatyki Statystycznej

Pełna obsługa płacowa pracowników Centrum Informatyki Statystycznej wykształcenie wyższe doświadczenie na stanowisku ds. obsługi płacowej znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób...

Wrocław

XTG S.A.

Współtworzenie planów długoterminowych i prognoz rocznych, Analizowanie, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej, Analizowanie, weryfikowanie, raportowanie i optymalizację kapitału obrotowego,...