Księgowy / Księgowa

2020-12-15 KTI Poland S.A. Warszawa

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym i chemicznym.

Do swojego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowy/ Księgowa z dobrą znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Księgowanie dokumentów księgowych: faktur, raportów kasowych, wyciągów bankowych;
  • Uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań i raportów finansowych, deklaracji podatkowych i innych dokumentów zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów;
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych raportów dla GUS i NBP;
  • Uczestniczenie w przygotowywanie bilansów, rachunków i zysków i strat oraz sprawozdań rocznych i kwartalnych a także innych raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, w tym audytorami, organami podatkowymi, a także uczestnictwo w audytach wewnętrznych;
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i wprowadzanie przelewów do systemu bankowości elektronicznej.
Wymagania:
  • Doświadczenia w księgowości – minimum 5 lata na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Mile widziane: Certyfikat Księgowego wydany przez Ministerstwo Finansów ;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Szkolenia;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW;
  • Pracę w miłym zespole.

Warszawa

KPMG

wczoraj

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie oraz weryfikacje rejestrów VAT (JPK), przygotowywanie JPK V7M/K, VAT-UE, Intrastat, bieżącą obsługę Klientów w zakresie rozliczeń VAT, wsparcie zespołu w bieżących projektach...

Warszawa

KPMG

wczoraj

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym przygotowywanie opinii w języku polskim i angielskim bieżące doradztwo w zakresie prawa...

Warszawa

CPL JOBS Sp. z o.o.

wczoraj

Responsibilities: Timely cash collection; Investigating and reviewing credit risks involving customers and suppliers; Evaluating credit history; Handling day-to-day activities and referring the most delicate matters to the superior; Preparation and...