Księgowy / Księgowa do wprowadzania i zamykania pełnych ksiąg

2021-12-17 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 6037608, z dnia 2021-12-17

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie i zamykanie pełnych ksiąg, wyliczenia podatku CIT, VAT, JPK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej
  • mile widziana współpraca z innymi biurami rachunkowymi

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Zielona Góra - Jeleniów

STELMET

Wymagania: Co najmniej średnie ekonomiczne lub studia wyższe o kierunkach ekonomicznych, Co najmniej 3 letnie doświadczenie związane z pracą w księgowości, Wiedza poparta doświadczeniem w zakresie prowadzenie ksiąg rachunkowych,...

Warszawa

Instytut Badań Edukacyjnych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowych projektów krajowych i międzynarodowych, w tym współpracę z partnerami instytucjonalnymi i ekspertami indywidualnymi oraz udział w pracach związanych z przygotowywaniem...

Łódź

Poczta Polska S.A.

U nas zyskasz: stabilne zatrudnienie i umowę o pracę, pensję na czas i premię miesięczną, dofinansowanie do wypoczynku, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. Skontaktuj się z nami jeśli: posiadasz...