Księgowy / Księgowa do wprowadzania i zamykania pełnych ksiąg

2021-12-17 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 6037596, z dnia 2021-12-17

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie i zamykanie pełnych ksiąg, wyliczenia podatku CIT, VAT, JPK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej
  • mile widziana współpraca z innymi biurami rachunkowymi

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Katowice

KPMG

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Tłumaczenie oraz procesowanie dokumentacji w języku angielskim przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania Wykonywanie prac związanych z uzgadnianiem i weryfikacją sprawozdań finansowych...

Hajnówka

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

Twoje zadania: Obsługa kadrowo – płacowa pracowników w systemie SAP Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i sporządzanie list płac Rozliczanie czasu pracy Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy...

Kraków

Aon

We are looking for an ambitious professional who wants to learn and develop further in an industry leading multinational firm with a great appreciation for diversity and inclusion. You will work in a culturally diverse team, and while the primary...