Księgowy / Księgowa do wprowadzania i zamykania pełnych ksiąg

2021-12-17 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 6037578, z dnia 2021-12-17

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie i zamykanie pełnych ksiąg, wyliczenia podatku CIT, VAT, JPK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej
  • mile widziana współpraca z innymi biurami rachunkowymi

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Bielany Wrocławskie - ul. Logistyczna

Hemmersbach

YOUR TASKS As a Controlling Specialist you will be working for our international Hemmersbach companies. You will be supporting our Project Leaders and Country Managers in project planning and controlling, you will be preparing analytics in regards...

Warszawa

PKO Bank Polski

umowa na zastępstwo Na co dzień w naszym zespole: zajmujesz się strukturyzacją finansowania dla projektów inwestycyjnych i finansowania korporacyjnego poprzez formułowanie parametrów brzegowych transakcji kredytowych i rekomendujesz warunki...

okres próbny Departament Adekwatności Kapitałowej i Ryzyka Operacyjnego