Księgowy / Księgowa do wprowadzania i zamykania pełnych ksiąg

2021-12-17 Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie numer: 6037575, z dnia 2021-12-17

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje Księgowych do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: księgowa zdalna

Opis stanowiska

  • praca zdalna w domu
  • wprowadzanie i zamykanie pełnych ksiąg, wyliczenia podatku CIT, VAT, JPK

Wymagania

  • własny komputer z dostępem do Internetu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej
  • mile widziana współpraca z innymi biurami rachunkowymi

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Gdańsk

P.H.U. Bentley

wczoraj

prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z zobowiązującymi przepisami i wymogami rachunkowości, sporządzanie sprawozdań finansowych (roczne, kwartalne), sporządzanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, PFRON, INTRASTAT),...

Poznań

KPMG

wczoraj

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za monitorowanie orzecznictwa, praktyki organów podatkowych oraz piśmiennictwa analizę nowelizacji przepisów prawa podatkowego współpracę przy przygotowaniu alertów podatkowych, prasówek,...

Gdańsk

KPMG

wczoraj