Księgowa / Księgowy

2020-12-17 BTKapitał Krotoszyn

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Weryfikację, dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktur zakupu i sprzedaży)
  • Prowadzenie ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości środowiska SAP Business One (dodatkowy atut)
  • Wiedzy z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Wykształcenia ekonomiczno – finansowego
  • Kierunkowego doświadczenia zawodowego (dodatkowy atut)
  • Precyzji i terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • Otwartości na nowe wyzwania
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Współpracę zawodową z podmiotami zagranicznymi
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia i nazwiska, adresu, nr telefon, adresu e-mail, doświadczenia zawodowego, wykształcenia i innych danych zamieszczonych w moich dokumentach rekrutacyjnych przez BT Kapitał spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krotoszynie oraz podmioty powiązane kapitałowo i personalnie z BT Kapitał spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krotoszynie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska.”

Jankowo Gdańskie

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Twoje zadania: Księgowanie i dekretowanie dokumentów; Księgowanie operacji bankowych złotówkowych i walutowych; Bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami; Kontrola i uzgadnianie kont; Przygotowanie zestawień i raportów w oparciu o...

Warszawa

Trenkwalder

kontrola procesu payrollowego (inputy, weryfikacja naliczeń), przygotowywanie danych do sprawozdań GUS, administracja zajęciami komorniczymi (kontakt z komornikami, kontrola potrąceń na LP), przygotowywanie pism i dokumentów do ZUS (Z3, RP7),...

Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Kalkulacja wartości aktywów netto funduszy. Analiza wpływu poszczególnych elementów funduszu na jego wartość. Porównywanie oraz potwierdzanie balansów ksiąg głównych funduszy do wyliczeń w aplikacjach kontrolnych oraz badanie odchyleń...