Księgowa / Księgowy

2021-05-13 BIURO RACHUNKOWE MERITUM Warszawa - Mokotów

Ogłoszenie numer: 4562726, z dnia 2021-05-13

Biuro Rachunkowe Meritum świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich firm od 2002 roku. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów Biura,
  • bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych,
  • prowadzenie korespondencji z urzędami,
  • bezpośredni kontakt z Klientami biura.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu księgowości (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym),
  • dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
  • preferowana znajomość programu RAKS SQL,
  • znajomość programu PŁATNIK oraz zagadnień kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Łódź

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Would you like to work within Know Your Customer Services? We are now looking for a Junior Process Officer with Swedish in KYC, Poland to support our department in the efforts to prevent money laundering, terrorist financing and tax evasion. This...

Gdańsk, Gdynia

Bielsk Podlaski

UNIBEP S.A.

3 800 - 4 300 PLN + premia Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: księgowanie operacji gospodarczych (w tym dokumentów związanych z importem lub nabyciem w UE) oraz weryfikacja dokumentów źródłowych dbałość o bieżącą poprawność...