Koordynator Zespołu ds. Umów i Rozliczeń Szpitala

2021-03-18 Medicover Sp. z o.o. Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

al. Rzeczypospolitej 5

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • kontrola poprawności rozliczanych usług wykonywanych przez współpracowników;
  • zapewnienie ciągłości i poprawności przygotowania umów dla współpracowników;
  • inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań systemowych w SelfBillingu;
  • koordynowanie szkoleń dla nowych współpracowników z systemu SelfBilling;
  • sporządzanie zestawień kosztowych na potrzeby kontrolingu;
  • optymalizacja procesów w celu poprawy ich efektywności i zwiększenia satysfakcji użytkowników systemu SelfBilling;
  • identyfikacja i analiza ryzyk oraz opracowywanie procedur minimalizujących skutki zdarzeń niepożądanych;
  • wdrażanie oraz monitoring standardów i procedur obowiązujących w spółce.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie lub pokrewne),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży medycznej;
  • wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań i osiąganie założonych celów;
  • umiejętności analitycznych oraz syntetycznego prezentowania wyników;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktu;
  • doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem - będzie dużym atutem;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi;
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju;
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover;
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”;
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits.

Erftstadt

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Przygotowywanie danych niezbędnych do procesu naliczania wynagrodzeń pracowników oraz terminowe ich naliczanie, zgodnie z obowiązującym kalendarzem płacowym Udzielanie informacji oraz wyjaśnianie niezgodności w zakresie zagadnień...

Warszawa

Calan Human Capital Sp. Z o.o.

Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa księgowa naszych Klientów.  Sporządzanie raportów zarządczych.  Badanie i raportowanie istotnych odchyleń. Samodzielne prowadzenie ksiąg.  Analizowanie kont bilansowych i wynikowych. ...

GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Zarządzanie i nadzorowanie nad operacjami zespołu księgowego, w tym A/R, A/P, GL, listy płac i gotówka. Monitorowanie i analiza danych księgowych oraz tworzenie raportow i zestawień finansowych. Stosowanie właściwych...