Kontroler Finansowy

2020-12-17 Telemedi sp. z o.o.

TELEMEDICO jest liderem w dostarczaniu usług telemedycznych (zdalne konsultacje z  lekarzami) w Polsce. Oferujemy platformę telemedyczną oraz lekarzy kilkunastu specjalizacji świadczących konsultacje przez czat/wideo/telefon.

W części technologiczno-operacyjnej zatrudniamy ponad 50 osób, a w części medycznej – ponad 300 lekarzy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdziesz więcej informacji: https://telemedi.co/pl/

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, oferujemy nowe, samodzielne stanowisko w strukturach wewnętrznego działu finansowego.

Zakres Obowiązków:

  • udział w procesie budżetowania, prognozowania, monitorowania realizacji,
  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego,
  • sporządzanie raportów zarządczych w trybie regularnym, jak i ad hoc, dostarczanie wyjaśnień i rekomendowanie rozwiązań,
  • kontrola przychodów/kosztów oraz analiza KPI w ścisłej współpracy z szefami obszarów operacyjnych,
  • współpraca i nadzór nad pracami biura rachunkowego,
  • aktywny udział w rozwoju narzędzi służących do raportowania i budżetowania,
  • inicjowanie działań dążących do optymalizacji i tworzenie/usprawniania procesów w organizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów/controllingu,
  • doświadczenie w audycie będzie dodatkową zaletą,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków,
  • proaktywność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia uzależniona od indywidualnych preferencji,
  • współudział w budowie spółki o zasięgu międzynarodowym,
  • tworzenie standardów współpracy i zarządzania,
  • realny wpływ na rozwój jednej z najszybciej rosnących organizacji w Polsce,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do kursów j. angielskiego i j. hiszpańskiego,
  • nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedi.co

Poznań

ManpowerGroup Sp. z o.o.

We offer to the candidates: Project employment with the possibility of later transition to Client Organization Internal training program Opportunity to take part in international projects and gain experience with various businesses Set of social...

Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

wczoraj

-ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH ZADAŃ W RAMACH WYBRANEGO OBSZARU KSIĘGOWEGO (NALEŻNOŚCI, KSIĘGA GŁÓWNA, ŚRODKI TRWAŁE) - DBAŁOŚĆ O SKUTECZNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ WYKONYWANYCH ZADAŃ- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z...

Stromiec

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

wczoraj

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI W OŚRODKU POMOCY Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW DOT. FINANSÓW PUBLICZNYCH I RACHUNKOWOŚCI, 3-LETNIA PRAKTYKA W KSIĘGOWOŚCI