Kierownik ds. personalnych

2021-07-26 Dino Polska S.A. Krotoszyn

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Zadania:
  • Tworzenie i monitorowanie procesów zarządzania personelem w organizacji
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej
  • Współpracę i wsparcie Zarządu oraz członków kadry kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie wewnętrznych dokumentów
  • Pełnienie funkcji doradczej dla wszystkich działów firmy
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR oraz dostosowanie już funkcjonujących do obecnych potrzeb spółki, w tym systemu wynagradzania oraz organizacji pracy
  • Realizacja i odpowiedzialność za działania związane z procesami: onboarding, politykę zatrudnienia, rozwój, szkolenia, badanie kompetencji, badanie satysfakcji, ścieżki kariery, komunikację
  • Projektowanie i wdrażanie standardów oraz narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi: systemy motywacyjne, system ocen okresowych, komunikacja wewnętrzna
  • Zarządzanie podległym zespołem: planowanie pracy, nadzór oraz motywowanie
Wymagania:
  • Doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze
  • Dużej świadomości w działaniu i umiejętności dostrzegania obszarów wymagających ewentualnej poprawy
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Sumienności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności zarządzania projektami, wyznaczania celów, ustalania priorytetów
  • Wielozadaniowości
  • Komunikatywności
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Warszawa

Staff Partners

Analysis of finance and budget related data. Preparation of daily/weekly/monthly reports, graphs, charts with outcome of the statistical analysis. Assistance in preparation of presentations for both internal and external audience. General meeting...

Warszawa

mBank S.A.

Interesuje Cię ryzyko kredytowe? Posiadasz doświadczenie analityczne i lubisz pracować modelami statystycznymi? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i jesteś urodzonym liderem? Jeżeli tak to zapraszamy Cię do zespołu zajmującego się...

Łódź

mBank S.A.