HR Generalist

2021-09-17 Coberon Chronos Group Warszawa

Dla naszego międzynarodowego klienta, producenta elektroniki poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie administracji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem/zwalnianiem pracowników (umowy, aneksy, opisy stanowisk, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu)

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym

  • Przygotowywanie danych na potrzeby naliczania płac (współpraca z dostawcą zewnętrznym, sprawdzanie poprawności naliczonych danych)

  • Doradztwo z zakresu prawa pracy zarówno dla managerów jak i pracowników

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

  • Monitorowanie terminowości badań okresowych medycyny pracy

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Działu Finansów

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac

  • Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi)

  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, również znajomość zasad naliczana wynagrodzeń

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację w środowisku międzynarodowym

  • Biegła obsługi MS Office

  • Dokładność i terminowość

  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej i umiejętności realizacji zadań pod presją czasu

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Umowę o pracę, premię uznaniową oraz dodatkowy pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe)

  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Wrocław

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

Perform a variety of accounting activities in accordance with accounting principles and standards to control the organization’s financial resources and ensure that it complies with all relevant regulations, laws, and reporting requirements....

Zielona Góra

eobuwie.pl S.A.

Czym będziesz się zajmować? Prowadzeniem ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego, Bieżącą analizą i uzgadnianiem sald kont księgowych, Koordynacją prac i nadzorem nad działem w trakcie miesięcznych i...

Wrocław

Crowe Poland

Opis stanowiska: Ewidencja operacji gospodarczych Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów Wymagania: Dobra znajomość...