Główna Księgowa/ Główny Księgowy

2021-12-23 ManpowerGroup Sp. z o.o. Gródek

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gródek | Numer ref.: GKS/080/ADO

Miejsce pracy: Gródek - woj. kujawsko-pomorskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku głównego księgowego (mile widziane w firmach o profilu produkcyjnym)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Biegła znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i podatków
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w obszarze finansów i księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, zaangażowanie

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Grupy kapitałowej oraz instytucji zewnętrznych (m.in. INTRASTAT, GUS)
  • Odpowiedzialność za procedury księgowo-podatkowe oraz o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, NBP)
  • Wyliczenie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

Kraków

Motorola Solutions Systems Polska

Company Overview Motorola Solutions is there for our customers when everything is on the line. In extreme moments — when a hurricane lands or when a fire breaks out. And in everyday moments — when a package arrives just in time for the holiday...

Warszawa

JTI GBS

Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan Ambitious goal to set up new Global Business Center Complex environment of...

Warszawa

JTI GBS