Ekspert ds. analiz strategicznych

2021-08-18 mBank S.A. Warszawa
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Ekspert ds. analiz strategicznych - mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/070/0521

Twoje zadania:

  • Bieżące wsparcie CEO oraz zarządu mLeasingu
  • Przygotowywanie analiz i materiałów dla CEO i Zarządu mLeasingu oraz Zarządów spółek zależnych: Asekum i Leaslink
  • Budowanie i monitorowanie działań strategicznych i taktycznych mLeasing i spółek zależnych
  • Analiza trendów rynkowych w obszarze finansów i nowych technologii z kraju i świata
  • Współpraca z innymi obszarami grupy mBanku
  • Rozwój komunikacji z kluczowym interesariuszami

Czego potrzebujesz, aby zacząć współpracę z Nami?

  • 1-2 lata doświadczenia w branży finansowej lub doradztwie (uczestnictwo w projektach z branży finansowej), agencji ratingowej
  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane na poziomie Zarządu),
  • umiejętność przygotowania analiz,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programów analitycznych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie proficiency (w tym biegłość w terminologii finansowej)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość na ludzi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów,
  • asertywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dojrzałość emocjonalna,

Kraków

Capgemini Service

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Readiness to start your career in an international environment Very good knowledge of Hungarian...

Kraków

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Fluent knowledge of Hungarian (C1) and English (C1) Readiness to start your career in an...

Katowice

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Be open to start international carrier At least B2 level of English and French Positive attitude in the...