CIT Compliance Specialist

2021-03-16 Calan Human Capital Sp. Z o.o. Łódź

Dla naszego klienta, działającego w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa dla klientów zewnętrznych, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie kalkulacji podatku CIT, z wykorzystaniem wiedzy zarówno podatkowej, jak i księgowej oraz prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT).
  • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych.
  • Zapewnienie poprawnego i terminowego składania całej dokumentacji i obliczeń.
  • Oferowanie klientom spółki rozwiązań optymalizujących ich kwestie podatkowe i księgowe.
  • Nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.
  • Efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami.
  • Prowadzenie korespondencji z klientem, w tym w języku obcym.
  • Bycie na bieżąco ze znajomością prawa i przepisów podatkowych.
  • Zapewnienie doskonałej obsługi zgodnie z zasadami spółki.
  • Pomoc w dalszej automatyzacji przygotowania deklaracji podatkowych, rozliczeń podatkowych i procesów raportowania.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Wykształcenie wyższe o profilu finanse/rachunkowość/ekonomia.
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenia w bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.
  • Opiekę zdrowotną.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Szczecin

Metro Services PL Sp. z o.o.

General duties: process optimization in GA area, supporting team members in implementing initiatives and raising quality standards, supporting clients in the scope of inquiries related to supported processes, supporting in controlling the...

Warszawa

KPMG

Twoje zadania: wsparcie zespołu w realizacji zadań w ramach projektów due diligence przygotowywanie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów Oczekujemy: statusu absolwenta lub studenta minimum III roku...

Robakowo k. Poznania

Hendi Polska sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA: uczestnictwo w przygotowaniu planów i prognoz, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp. dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości...