Asystent Księgowości

2021-02-16 ARPI Staffing Sp. z o. o. Warszawa

ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, współpracujące z Klientami krajowymi i zagranicznymi. Do naszego zespołu poszukujemy osób chcących się rozwijać i zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Biuro rachunkowe pozwala zdobyć wszechstronne doświadczenie i zapoznać się ze specyfiką spółek z różnych obszarów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie dokumentów do księgowania
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań do GUS
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz dekretowanie dokumentów
  • Wsparcie Samodzielnej Księgowej w codziennych obowiązkach
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prace administracyjne
Poszukiwane kompetencje:
  • Mile widziane doświadczenie w pracach administracyjnych/wsparciu działu księgowego
  • Znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do rozwoju zawodowego i merytorycznego w obszarze księgowości
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne lub karta sportowa)
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy wraz z rozwojem obowiązków
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań zawodowych

Katowice

Genpact PL

Inviting applications for the role of the HR Admin& Payroll Specialist. Responsibilities Answering to routine employees queries on labor law and internal procedures for personnel administration. Investigating and solving employees claims on...

Katowice

Genpact PL

Inviting applications for the role of Price Claims Specialist with Italian. We are looking for the candidates willing to join us to work for great organization and our customer - Unilever Responsibilities: Perform daily price control related...

Dobczyce k. Krakowa

Wawel SA

CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?: zajmować się dekretacją i księgowaniem wybranych dokumentów weryfikować prawidłowości ujęcia operacji gospodarczych w księgach rachunkowych brać udział w procesie zamknięcia miesiąca i zamknięcia roku...