Accountant Independent [rekrutacja online]

2020-04-06 Crowe Poland Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie  poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych przez podległych pracowników (kilkuosobowy zespół Asystentów, Starszych Asystentów i Młodszych Księgowych)
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
  • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i przepisów o rachunkowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Pogodne usposobienie, komunikatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowo, mile widziane:

  • Znajomość jednego z programów komputerowych: IFS, SAP, CDN XL, SAP SBO, Sun System, Axapta
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Home office
  • Ruchomy czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców

Kraków

Jacobs

Your Impact: Preparing weekly, monthly reports for current needs of the management, Building budgets for new projects, change orders, Reviewing project costs vs. original budget, Project set up in corporate systems and approvals Analyzing...

Kraków

Jacobs

Wrocław

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

Warunki pracy Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem...